Akrylový Gel Na Nehty

720x1280 px

Akrylový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Akrylový Gel Na Nehty

Uv gel krok za krokem. Akryl na nehty schne samovolně nepotřebujete uv lampu. Akryl průhledný 90 ml enii.

Rating: 4.0

Akrylové nehty v obchodě najdete přípravky pro akrylovou modeláž. Akrylové nehty jsou velmi tvrdé a odolné modelují se pomocí tekutiny a akrylového prášku jenž obsahuje micro částice. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

928 views
Detail Akrylový Gel Na Nehty
Sunday 7th August 2022
Sady na modeláž akrylem.

Akrylový gel na nehty. Akrylové nehty se snadněji aplikují není potřeba nechávat cokoliv vytvrzovat pod uv lampou ačkoliv akrylové nehty u nás nejsou tak populární jako nehty gelové např. Sady na modeláž gel lakem. Sugar gel na gelové nehty. Akrylové nehty modelujeme na přírodní nehty.

Sady na modeláž akrylem.

Sady na modeláž gelem. Výhodou akrylových nehtů oproti gelovým je jejich vysoká pevnost která akrylové nehty předurčuje i manuálně pracujícím ženám. Péče o tělo ruce a nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Sady na nehtovou modeláž.

Sady na nehtovou modeláž. Tyto přípravky se nanášejí kulatým štětcem na nehet nehtové tipy nebo na šablonky. Akrylový prášek je možné použít na přírodní nehty nehtové tipy i šablony. Zdobicí fólie a pásky.

Gel laky rocklac foto návod.

Sady na modeláž gelem. Sady na modeláž gel lakem. Nehty jsou tenké ale pevné a odolné. Krémy a mýdla na ruce.

V americe je tomu naopak.

Skladem 3 ks 417 kč. Péče o tělo ruce a nehty. Základním přípravkem pro vytvoření akrylových nehtů je akrylový pudr a tekutina tvrdidlo. Extrémně bílý akrylový pudr pro akrylové nehty.

Zdobicí fólie a pásky.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Ty zabraňují nevzhlednému žloutnutí nehtů a opticky je rozjasní. 1x průhledný pudr 30g 1x bílý pudr 5g 1x růžový pudr 15g 1x acrylic liquid 100ml 1x acrylic remover 100ml 1x štětec č 6 1x mistika na akryl 3x pilník na nehty 1x primer15ml pro lepší přilnutí akrylu 1x box tipy 100 ks 1x gilotina na zkracování tipů papírové šablony 100 ks 1x lepidlo 7 5 g se štětečkem 1x pomerančové dřívko 1x leštící. Krémy a mýdla na ruce.

Krémy a mýdla na ruce.

Zdobicí fólie a pásky. V americe je tomu naopak. Gel laky rocklac foto návod. Sady na nehtovou modeláž.

1x průhledný pudr 30g 1x bílý pudr 5g 1x růžový pudr 15g 1x acrylic liquid 100ml 1x acrylic remover 100ml 1x štětec č 6 1x mistika na akryl 3x pilník na nehty 1x primer15ml pro lepší přilnutí akrylu 1x box tipy 100 ks 1x gilotina na zkracování tipů papírové šablony 100 ks 1x lepidlo 7 5 g se štětečkem 1x pomerančové dřívko 1x leštící.

Sady na modeláž akrylem. Sady na modeláž akrylem.

Relate Post "Akrylový Gel Na Nehty"