Barevný Gel Na Nehty

768x1024 px

Barevný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Barevný Gel Na Nehty

V nabídce naleznete velké množství uv gelů pro všechny fáze modelování gelových nehtů. Brusky na nehty frézy a nástavce odsávačky prachu parafínové vany parafín parní odstraňovač gel laku sterilizátory zářivky. Uv gely na gelové nehty.

Rating: 4.0

Hypoalergenní barevný uv gel almond. Francouzská manikúra které se vytvrzují pomocí uv lampy nebo led lampy. Neustále skvěle vypadající nehty zaujmou na první po.

800 views
Detail Barevný Gel Na Nehty
Monday 27th June 2022
Vyberte si ze široké nabídky uv modelovacích gelů jednofázových či doplňovacích uv gelů.

Barevný gel na nehty. Podkladový gel lak na hodně poškozené nehty. Luxusní hypoalergenní barevný gel značky truscada s vynikající krycí schopností již v první. Hypo alergenní šetrné složení extra vhodné pro zákaznice s vážným zdravotním stavem na lécích nebo hormonech. Uv gel na gelové nehty 5ml šedý x nails barevný uv gel color line 5 ml rocky gray jemné a decentní gelové nehty jemný světle až pastelově šedý odstín se smetanovým nádechem vyso.

Při vytvoření francouzské manikúry se využívá k nanášení.

Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj. Nanáší se pomocí plochého štětce č 2 a aplikují se rovnou z kelímku na vymodelovaný nehet. Originální nabídka za fantastické ceny. Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Uv gel se vytvrzuje v uv lampě.

Vybírejte z bohaté nabídky kvalitních barevných uv gelů na nehty které vašim rukám dokonale padnou. Barevný uv gel nude ideální pro plné krytí. Prosím použijte minimálně 3 znaky. Nanášejte barevný gel v tenké vrstvě.

Foil clear gel aplikační čirý gel který slouží k snadnému obtisknutí fólií.

Barevný akrylový pudr stavební akrylový pudr tvrdidlo monomer liquid. Uv gel je základní součástí při tvorbě gelových nehtů. Doporučení vhodného podkladového gel laku pro oslabené nehty. Můžete aplikovat na jakoukoli barvu barevný gel gel lak můžete aplikovat i na vymodelované nehty akrylem poly akrygelem gelem vrsrvu gelu vytvrdíme 30 60 sekund sekund v led uv lampě a můžeme obtisknout fólii.

Které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty.

Barevný gel lak 6g nehtyshop cz. Barevné gely se používají na permanentní gelovou modeláž nehtů nebo na zdobení nehtů např. Barevný uv gel na nehty loli flare vývoj a výroba našich výrobků je založená na více jak 20 letém know how popřední laboratoře vybavené nejmodernější výrobní technologií. Aplikujete je úplně stejně jako barevný gel akorát se vám práce zjednodušší jelikož použijete aplikátor.

00420 775 111 600.

Nově v exkluzivním metalickém aurora designu. 00420 775 111 600. Které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty. Foil clear gel aplikační čirý gel který slouží k snadnému obtisknutí fólií.

Nově v exkluzivním metalickém aurora designu.

Uv gel se vytvrzuje v uv lampě. Při vytvoření francouzské manikúry se využívá k nanášení. Vyberte si ze široké nabídky uv modelovacích gelů jednofázových či doplňovacích uv gelů.

Relate Post "Barevný Gel Na Nehty"