Bruska Na Nehty Profi

900x900 px

Bruska Na Nehty Profi Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Na Nehty Profi

Bosch gws 9 125 s úhlová bruska 900 w. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček.

Rating: 4.0

Jsme největší specializovaný obchod na pedikúru. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. Uložení motoru v gumovém pouzdře které výrazně snižuje vibrace rychlý upínací knoflík fréz atd jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců velký sací výkon plnohodnotný servis za rozumnou cenu zapůjčení.

467 views
Detail Bruska Na Nehty Profi
Thursday 27th January 2022
Levý a pravý směr 5ks vyměnitelných fréz které pasují do téměř všech.

Bruska na nehty profi. 1 710 k. Regulace otáček 0 30 tis min. Nabizíme vše pro obory pedikúra a podologie a od předních světových výrobců za nejlepší ceny na trhu. Přístroje na pedikúru hadewe mají několik patentových řešení např.

Dewalt dwe4157 úhlová bruska 900 w kotouč 125 mm plynulý rozběh.

Pořádáme odborné kurzy semináře a mistrovství čr profesionálních pedikéru. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. Gelové nehty umělé nehty na modeláž nehtů make up dekorativní kosmetika a další sortiment pro úpravu nehtů za příznivé ceny nabízí eshop nehtyprofi cz. Bruska na nehty vám stoprocentně zpříjemní vaši práci a ušetří vám čas.

Vhodná pro úpravu přírodních gelových nebo akrylových nehtů.

Rozhodně doporučujeme brusky které jsou tiché aby vás nerušily a vy tak mohla komunikovat s dalšími osobami zákaznicemi také doporučujeme brusku která nevibruje díky tomu ulehčíte svým dlaním. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. Elektrická bruska na nehty jenifer profi 5618 je vhodná pro profesionální i domácí použití na manikúru i pedikúru. Regulace otáček nastavitelná v rozsahu do 30000 otáček za minutu.

Přístroje na pedikúru a kompletní vybavení na profi pedikúru a domácí pedikúru.

Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Je důležité ujasnit si jaké budou vaše požadavky. Přístroje na pedikúru a kompletní vybavení na profi pedikúru a domácí pedikúru.

Je důležité ujasnit si jaké budou vaše požadavky.

Vhodná pro úpravu přírodních gelových nebo akrylových nehtů. Dewalt dwe4157 úhlová bruska 900 w kotouč 125 mm plynulý rozběh. Levý a pravý směr 5ks vyměnitelných fréz které pasují do téměř všech.

Relate Post "Bruska Na Nehty Profi"