Bruska Nehty

900x900 px

Bruska Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Nehty

Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. Profesionální bruska na nehty jd 700 s příslušenstvím má velmi pěkný vzhled a moderní design. Je vybavena regulátorem otáček změnou rychlosti otáčení v rozmezí 3 až 20 tis.

Rating: 4.0

Rychloupínací hlava pro snadnou výměnu brousku komfortní ovládání s mikrospínači. Levý a pravý směr 5ks vyměnitelných fréz které pasují do téměř všech. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

419 views
Detail Bruska Nehty
Thursday 20th January 2022
Bruska na nehty vám stoprocentně zpříjemní vaši práci a ušetří vám čas.

Bruska nehty. Základním prvkem ze kterého se bruska na nehty skládá je povrch který se stará právě o broušení. Regulace otáček 0 30 tis min. Beautylushh 8945 bruska na nehty s nástavci xl. Rozhodně doporučujeme brusky které jsou tiché aby vás nerušily a vy tak mohla komunikovat s dalšími osobami zákaznicemi také doporučujeme brusku která nevibruje díky tomu ulehčíte svým dlaním.

125 g plně profesionální velmi kvalitní bruska.

Je důležité ujasnit si jaké budou vaše požadavky. Je jedním z nejlepších modelů na našem trhu. Bruska na modeláž nehtů. Ten je nutné vybírat podle toho k jakému účelu má bruska na nehty primárně sloužit.

Bruska na nehty jd 700.

Nastavení otáček brusky umožňuje zvolit vhodnou rychlost pro leštění broušení zabru. Bruska adelle bez frézy počet otáček. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla.

1 314 kč bez dph 1 590 kč kód.

Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Bruska na nehty jd 700 slouží k rychlé pohodlné a bezpečné úpravě nehtů přírodních gelových akrylových ať už jde o manikúru či pedikúru. Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček. S pomocí brusky na nehty můžete upravovat nejen tvar a povrch samotných nehtů ale také obrušovat mozoly či ztvrdlou kůži.

Možnost ruční regulace otáček možnost změny směru otáčení vhodné pro praváky a leváky.

Možnost ruční regulace otáček možnost změny směru otáčení vhodné pro praváky a leváky. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. Bruska na nehty jd 700. 125 g plně profesionální velmi kvalitní bruska.

S pomocí brusky na nehty můžete upravovat nejen tvar a povrch samotných nehtů ale také obrušovat mozoly či ztvrdlou kůži.

Bruska na nehty vám stoprocentně zpříjemní vaši práci a ušetří vám čas.

Relate Post "Bruska Nehty"