Budějovická Nehty

1280x1920 px

Budějovická Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Budějovická Nehty

Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví. Pro vaše vlasy řasy pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk.

Rating: 4.0

Nová masérka v salonu vážení zákazníci rádi bychom vám představili novou posilu týmu salonu beauty masérku šárku. Nehty budějovická a další informace včetně strojek na nehty psy získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč.

140 views
Detail Budějovická Nehty
Thursday 27th January 2022
Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry.

Budějovická nehty. Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů. Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500. Exkluzivní gely nové generace vyrobené na bázi kaučukového gelu. Vhodné pro přirozenou délku nehtů aby nehty byly pěkné doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny.

Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír.

Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Objednat se můžete na telefonu 420607555604. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice.

Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness.

737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů. Praha 4 budějovická 140 00. Pro krásu se musí trpět. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč.

Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce.

Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba. Chcete mít informace o dbk z první ruky. Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce. Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými.

Gelové nehty manikúra parafín p shine.

Velmi elastické a flexibilní zpevnění nehtů. Prodlužuje výdrž gel laku. A mně se ty umělé líbí a chci je nosit. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže.

Klasické akrylové nehty 400 kč.

Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Nehty jsou naší vášní a nehty budějovická patří mezi ně stejně tak jako gelove nehty 2016. Zpevňuje poškozené nehty dodává ploténce elasticitu a pružnost. Klasické akrylové nehty 400 kč.

Zpevňuje poškozené nehty dodává ploténce elasticitu a pružnost.

Gelové nehty manikúra parafín p shine. Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce. Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír.

Nehty jsou naší vášní a nehty budějovická patří mezi ně stejně tak jako gelove nehty 2016.

Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry.

Relate Post "Budějovická Nehty"