Ceník Modeláž Nehtů

1280x905 px

Ceník Modeláž Nehtů Reviewed by admin on . This Is Article About Ceník Modeláž Nehtů

Vhodné pro postupné odrůstání nehtů. Záruka se vztahuje na problém v modeláži nikoli na mechanické poškození nalomený uštíplý prasklý nebo okousaný nehet. Gelové nehty komplet typy.

Rating: 4.0

Záruka na modeláž nehtů je 48 hodin. Manikúra bez lakování. Modeláž nehtů je ideální pro ženy které touží mít neustále upravené nehty zvednout si sebevědomí a cítit se lépe.

636 views
Detail Ceník Modeláž Nehtů
Sunday 7th August 2022
Možnost výběru zdobení razítka kamínky obtisky dále nabízím základní i spa manikúru p shine zábaly rukou.

Ceník modeláž nehtů. 300 doplnění francouzské modeláže gelem. Ceník platný od 1 1 2020. Na modeláž nehtů používám gel acryl a uv acryl. 370 oprava nehtu nový nehet 40 samostatná úprava gelových nehtů zkrácení a zbroušení nehtů aplikace svrchního lesku.

540 francouzská modeláž nehtů gelem nová modeláž nehtů.

úvodní stránka ceník. 3gracie seznam cz lenka korecká manikúra pedikúra modeláž. Pokud máte nehty krátké a toužíte po delších nastavuji je na šablonu akrylem nebo gelem. Chci aby všichni zákazníci byli i mými přáteli a podle toho o ně pečuji.

Lucie galová gelové nehty modeláž nehtů manikúra.

Poskytuji relaxaci malé občerstvení popovídání o všem možném a hlavně kvalitní práci. Ceník manikúra a modeláž nehtů platný od 1 1 2020 manikúra. Platnost od 1 1 2020 tel. Toggle navigation 775 644 940 602 944 940 úvod.

U každé modeláže provádím klasickou manikúru.

Modeláží nehtů a manikúrou se zabývám již od roku 2000. Ostrava gelová nehtová modeláž akrylová nehtová modeláž akrygelová modeláž zdobení nehtů p shine japonská manikúra klasická manikúra modeláž nohou poradenství a konzultace vedená ke správnému výběru modeláže depilace. 420 777 140 528 email. Modeláž nehtů praha gelové nehty manikúra pedikúra prodlužování řas piercing kosmetické rekvalifikační kurzy ceník.

Mechanické poškození je vždy poznat.

Mechanické poškození je vždy poznat. U každé modeláže provádím klasickou manikúru. Lucie galová gelové nehty modeláž nehtů manikúra. 540 francouzská modeláž nehtů gelem nová modeláž nehtů.

Modeláž nehtů praha gelové nehty manikúra pedikúra prodlužování řas piercing kosmetické rekvalifikační kurzy ceník.

Možnost výběru zdobení razítka kamínky obtisky dále nabízím základní i spa manikúru p shine zábaly rukou.

Relate Post "Ceník Modeláž Nehtů"