Dm Nalepovací Nehty

1720x715 px

Dm Nalepovací Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Dm Nalepovací Nehty

Umělé průhledné nehty 500 kus ů. Umělé nalepovací nehty s holografickým efektem 5 variant. Listujte a vybírejte si rozmanité varianty pro originální modeláž nehtů.

Rating: 4.0

Holografické sváteční černobílé nebo tématické nálepky na nehty a zajímavé šablony na francouzskou manikúru. Balení obsahuje umělé nehty a nálepky návod k použití. Přírodní růžová ve tvaru mandle či klasický tvar trendy bílé.

164 views
Detail Dm Nalepovací Nehty
Friday 19th August 2022
Nice nalepovací nehty new salon square 40 ks.

Dm nalepovací nehty. Diva nice nalepovací umělé nehty bílé active tips 40. Umělé nehty se kterými můžete vytvořit i vlastní vzhled. Jen to byl děsnej nezvyk a nic se s tim nedalo dělat musela jsem si je zkrátit. 40 ks 1 50 kč za 1 ks 0.

Nehty jsem si normálně koupila u vietnamců jasně ale moc nevydržely což to je pravda a lepila to vteřiňákem a po uschnutí jsem to normálka lákla.

Maminka i babičky. Nalepovací nehty new salon square 40 ks 8595069703136 29128 nice 59 90 ostatní zákazníci také koupili. Jednoduše je aplikujte přelakujte nebo přelepte nálepkami. Diva nice cosmetics nalepovací umělé nehty tělové 12 tips 20.

Jednoduché a výrazné zdobení nehtů 3d nálepkami na nehty je hitem.

Ale bála jsem se sundavání ale dyž jsem to namočila do teplý vody tk to šlo fakt bezbolestně a dobře. Diva nice. Víte rodiče mají vždycky pravdu. Doprava zdarma při nákupu od 1290 kč vrácení zdarma v prodejně dm sbírání dm active beauty bod.

Umělé nalepovací nehty active tips 40 v bílé barvě.

Nehty musejí být suché a očištěné od mastnoty. Prodejní cena 49 k č. Já jsem si umělý nalepovala nedávno. Nálepky na nehty a šablony na zdobení nehtů.

Nálepky na nehty a šablony na zdobení nehtů.

Umělé nalepovací nehty active tips 40 v bílé barvě. Jednoduché a výrazné zdobení nehtů 3d nálepkami na nehty je hitem. Nehty jsem si normálně koupila u vietnamců jasně ale moc nevydržely což to je pravda a lepila to vteřiňákem a po uschnutí jsem to normálka lákla. Nice nalepovací nehty new salon square 40 ks.

Relate Post "Dm Nalepovací Nehty"