Duhové Nehty

1334x750 px

Duhové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Duhové Nehty

Nehty jsou rohovinové ploténky chránící poslední články prstů. Nově přehlednější a rychlejší. Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty.

Rating: 4.0

Nádherné duhové zirkonové kamínky 01 s průměrem 2 mm se používají na zdobení nehtů při gelové nebo akrylové metodě. Třpytivé nehty které nikdo nepřehlédne. Nehet je růžově zbarven a u jeho kořene se nachází bílá hmota ve tvaru jakéhosi půlměsíčku.

884 views
Detail Duhové Nehty
Saturday 2nd July 2022
Nálepky na nehty duhové.

Duhové nehty. Nehty na rukou rostou rychlostí. Vytvořit si takovou manikúru doma je téměř nemožné takže bude nutné navštívit salón. Sada na nehty duhové nehty sada netoxických laků na nehty a duhových folií ke zkrášlování nehtů. Ozdobte si nehty dle své fantazie.

Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Balení obsahuje 200 ks kamínků. Můžete vzít odstíny žluté a zelené a poskládat na každý prst jednu. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat.

Ale mají také jednu velkou výhodu už se nemusíte rozhodovat jakou barvu laku zvolíte můžete si vybrat rovnou všechny najednou.

Duhové nehty trendy nehty. Duhové nehty budou totiž na jaře i v létě největším trendem. Duhove nehty najdete a porovnáte na srovnanicen cz. Na nehty se v současné době pohlíží spíše jako na krásný módní doplněk.

Můžete si dát práci s ombre kdy se jeden odstín přelévá do druhého.

X nails holografické duhové nitky na nehty metalické tmavě modré. Běžná cena 25 kč 19 kč 16 kč bez dph 19 kč 16 kč bez dph skladem ks. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty. Koupit x nails holografické duhové nitky na.

Můžete vzít modrou fialovou a růžovou a na každém nehtu vykouzlit duhu.

Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Můžete vzít modrou fialovou a růžovou a na každém nehtu vykouzlit duhu. Můžete si dát práci s ombre kdy se jeden odstín přelévá do druhého. Ale mají také jednu velkou výhodu už se nemusíte rozhodovat jakou barvu laku zvolíte můžete si vybrat rovnou všechny najednou.

Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují.

Prosím použijte minimálně 3 znaky. Nálepky na nehty duhové.

Relate Post "Duhové Nehty"