Elektrická Bruska Na Nehty

768x1024 px

Elektrická Bruska Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Elektrická Bruska Na Nehty

1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. O heureke o heureke. Elektrická brúska na nechty skracuje čas pilovania o polovicu v porovnaní s pilníkom.

Rating: 4.0

Zaujme její ergonomický tvar stejně jako praktické osvětlení které zlepšuje použití na tom pravém místě. Bruska na nechty jd. Brúska na nechty beautylushh no 8942 je elektrická brúska na nechty vhodná na profesionálne i domáce používanie na manikúru aj pedikúru.

958 views
Detail Elektrická Bruska Na Nehty
Thursday 19th May 2022
Fréza na nechty s mini frézami mercedes2000 sina brúska na nechty jmd 101.

Elektrická bruska na nehty. Nyní můžete pilovat tvarovat vyřezávat. Regulace otáček 0 30 tis min. Základem je hlavice. U nás nájdete vyše 15 400 000 produktov a 10 900 internetových obchodov.

Levý a pravý směr.

Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. Elektrická bruska na paty s adaptérem eta rollo 1348 je určená na suchou zrohovatělou ale i odumřelou kůži. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. Elektrická bruska na nehty uživatelská příručka vážená zákaznice děkujeme vám za zakoupení našeho produktu.

Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů.

Je možné ju ovládať ručne alebo nohou. S touto lehkou víceúčelovou přenosnou mini bruskou na nehty můžete nyní provádět většinu profesionálních manikúrních postupů v pohodlí domova. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Elektrická brúska na nechty je vhodná na profesionálne i domáce používanie.

Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Plynule regulovateľná rýchlosť jednoduchá výmena nástrojov antivibračný systém. Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček. Slúži na pilovanie gélu pri dolievke zatláčanie kožtičky vybrúsenie spodnej strany nechtov a jemnú pedikúru. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Slúži na pilovanie gélu pri dolievke zatláčanie kožtičky vybrúsenie spodnej strany nechtov a jemnú pedikúru.

Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Levý a pravý směr. Fréza na nechty s mini frézami mercedes2000 sina brúska na nechty jmd 101.

Relate Post "Elektrická Bruska Na Nehty"