Gel Lak Essence S Lampou

943x978 px

Gel Lak Essence S Lampou Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Essence S Lampou

Gel lak sady získaly mezi klienty velkou oblibu. Pro urychlení schnutí barevného laku umísti nehet pod led lampou nanes vrstvu čirého krycího gelového laku a vlož pod led lampu. Gel lak sady mini star 5ml top star 10ml a one step jednofázové gel laky za extra výhodné ceny kompletní gel lak sady pro začátečníky s uv lampou nebo moderní uv led duální lampou která vytvrdí gel laky za několik vteřin.

Rating: 4.0

Sada uv gel lak uv lampa 36w sada obsahuje. Pro barevný look přetři nehty čistícím roztokem a poté nanes jakýkoliv barevný lak od essence a nech jej zcela zaschnout. Sunny nails gel lak sada s lampou 36w.

510 views
Detail Gel Lak Essence S Lampou
Saturday 2nd July 2022
1 5 hvězdičky z 5.

Gel lak essence s lampou. Gel lak sady s lampou obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů rozdáváme dárky zdarma ke každé gel lak sadě. Essence gel nail polish. Krásné gel laky bez uv lampy ve videu vypadá lak světlejší ve skutečnosti je o dost sytější. Před dalším krokem se ujisti že je lak zcela zaschlý.

Proč si pořídit zvýhodněnou gel lak sadu.

1x uv lampa 36w bílá nebo růžová 4x uv zářivka 1x base gel lak 6ml 1x top gel lak 6ml 4x barevný gel lak 6ml 1x blok bílý 2x pilník banán 100 180 2x m. Sada obsahuje gél laky color it premium značky silcare gél laky v prémiovej kvalite. Každá sada obsahuje vše potřebné pro nanášení gel laku. Môžete si vybrať 3 farby gél lakov podľa svojho vkusu.

Avšak sada by vám měla vydržet na nejméně 10 lakování takže když si to srovnáte s cenou kterou byste za gel lak zaplatila u manikérky návratnost je poměrně rychlá.

Další barevné laky nebo náhradní krycí či podkladové laky pořídíte za 299 kč. Můžete si vybraz z gel lak sad s uv lampou nebo kvalitní a rychlou uv led lampou. Sada gél lak s výkonnou 48w uv led lampou je vhodná na domáce a profesionálne použitie. Sady na gel lak obsahují vše potřebné pro dokonalou modeláž gel lakem.

Sady na gel lak obsahují vše potřebné pro dokonalou modeláž gel lakem.

Avšak sada by vám měla vydržet na nejméně 10 lakování takže když si to srovnáte s cenou kterou byste za gel lak zaplatila u manikérky návratnost je poměrně rychlá. Proč si pořídit zvýhodněnou gel lak sadu. 1 5 hvězdičky z 5.

Relate Post "Gel Lak Essence S Lampou"