Gel Lak Na Přírodní Nehty

720x1280 px

Gel Lak Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Na Přírodní Nehty

Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část. V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Gel lak bez lampy vydrží déle než.

Rating: 4.0

A proč si pořídit gel lak. Gel laky jsou vhodné pro alergiky vyjma one step gel laků. Lak na nehty corail 07.

410 views
Detail Gel Lak Na Přírodní Nehty
Thursday 27th January 2022
Neničí přírodní nehty proto jsou vhodné i na krátkodobé nošení například na svatbu plesy.

Gel lak na přírodní nehty. Gel lak se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak vydrží na nehtech 2 3 týdny. Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. Bezoplachový gel na ruce levandule. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Aplikace je rychlá a zvládne ji opravdu každý. Nevysušuje nehty a naopak je díky obsahu křemíku a výtažku z bambusu posiluje. Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití. Sady na gel lak.

Sada na gel laky na nehty sada na gel laky na nehty je kompletní sada pro aplikaci gelového laku na přírodní nehty nehtové sady se liší jen v typu uv lampy kterou si můžete vybrat z naší nabídky dle vašich potřeb a preferencí.

Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Velmi vhodná je řada. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty.

Nanáší se jako klasický lak odpadá tedy nutnost modelovat nehty. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho. Přírodní lak na nehty zao v elegantní černé barvě dodá vašim nehtům výrazný odstín a upravený vzhled. Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty.

Přírodní lak na nehty zao v elegantní černé barvě dodá vašim nehtům výrazný odstín a upravený vzhled.

Sada na gel laky na nehty sada na gel laky na nehty je kompletní sada pro aplikaci gelového laku na přírodní nehty nehtové sady se liší jen v typu uv lampy kterou si můžete vybrat z naší nabídky dle vašich potřeb a preferencí. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Neničí přírodní nehty proto jsou vhodné i na krátkodobé nošení například na svatbu plesy.

Relate Post "Gel Lak Na Přírodní Nehty"