Gel Lak Nehty

720x1280 px

Gel Lak Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Nehty

Dlouho se mě ptáte jak se starám o své nehty. Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. Méně škodlivý na rozdíl od tradičních laků na nehty nebo gelových nehtů se nemusíte bát nepříjemného odstraňování gelových nehtů nebo odlupování laku.

Rating: 4.0

V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty. Jaké jsou typy gelových laků. Gel laky jsou nejoblíbenější umělé nehty a zároveň také nejpřirozenější a nejšetrnější.

101 views
Detail Gel Lak Nehty
Wednesday 5th October 2022
Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem.

Gel lak nehty. S gel laky vytvoříte perfektní gelové nehty doma jako od profesionála s uv lampou i bez. Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou.

Uv gely na nehty které se vytvrzují v uv lampě dobře přilnou k přírodnímu i umělému nehtu.

Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s. Tento one step gel lak 3 v 1 v sobě obsahuje jak podkladový tak vrchní gel lak. Nejsou náročné na aplikaci nevyžadují složité modelování prostě se nanášejí jako klasický lak. Gelové nehty mají vyšší odolnost proti poškrábání a vydrží zhruba 3 týdny.

Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě.

Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Vyberte si který vám vyhovuje. Vše o mých nehtech gel lak péče top coaty oblíbené podzimní laky duration. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty.

Nlac one step gel lak nlac přináší revoluci v lakování nehtů která maximálně zjednodušuje postup lakování oproti klasickým gel lakům a také jeho odstranění je mnohem snadnější než bývalo u starších typů.

Gel lak nejjednodušší způsob modeláže. Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého. Po vytvrzení v uv lampě nebo led lampě je lesklý již se. Zde je video s produkty.

Gel lakem se nehty neprodlužují.

Gel lak je vhodnou volbou pro zimní pedikúru dlouhá doba životnosti trvanlivost gel laku je zpravidla 2 3 týdny bez stříhání. Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den. Gellak nebo také gelový lak. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Gel lakem se nehty neprodlužují. Nlac one step gel lak nlac přináší revoluci v lakování nehtů která maximálně zjednodušuje postup lakování oproti klasickým gel lakům a také jeho odstranění je mnohem snadnější než bývalo u starších typů. Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě. Uv gely na nehty které se vytvrzují v uv lampě dobře přilnou k přírodnímu i umělému nehtu.

Gellak nebo také gelový lak.

Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem.

Relate Post "Gel Lak Nehty"