Gel Nehty

3938x2778 px

Gel Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Nehty

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek.

Rating: 4.0

Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Po aplikaci nepilujte hrany nehtů.

442 views
Detail Gel Nehty
Saturday 22nd January 2022
20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Gel nehty. Roztomilá manikúra jako jsou například květiny ovoce mráčky nebo pohádkové postavičky které nyní frčí. Tento gel zároveň zamezuje tvorbě záděrek v okolí nehtů. Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Uchovává si lesk celou dobu. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

Jednoduchá je i odstranění.

2 x poly gel na nehty. Zpevňující gel s obsahem skelných vláken a vitamínů středně řídké konzistence pružný odolný samovyrovnávací. Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní.

Malá inspirace plná roztomilosti.

Někdy máme náladu nosit jednobarevné nehty jindy rády přidáme pár třpytek nebo kamínků. Pravdou však je že nail art nás ženy nikdy neomrzí a to hlavně z důvodu obrovského množství tvarů obrázků témat i barev. Klientku informujte že sama doma nesmí nehty zkracovat naruší tím trvanlivost ošetření. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem.

A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely.

Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora. Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů. A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Malá inspirace plná roztomilosti.

Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů.

Jednoduchá je i odstranění. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Relate Post "Gel Nehty"