Gelové Laky Bez Uv Lampy

1934x802 px

Gelové Laky Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Laky Bez Uv Lampy

V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w. Titanium dioxid který chrání nehty před uv zářením a regeneruje je. Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet.

Rating: 4.0

Dalším z pokusů do kterého jsme se nadšeně vrhly jsou gelové laky. Uv gel lak bez použití uv lampy. Sada na gelové nechty bez lampy.

487 views
Detail Gelové Laky Bez Uv Lampy
Thursday 19th May 2022
Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty.

Gelové laky bez uv lampy. 1x profesionálna uv lampa 36w s časovačom. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Gelgio gel lak bez lampy. Gél laky sú alternatívou k tradičným lakom na nechty.

Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať.

Tak vám vydrží i déle než 3 týdny. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní. V nabídce máme 23 úžasných barev.

Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne.

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Top coat je lesk který zafixuje barevný lak. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů.

Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

Takto upravené nehty vydrží krásné a lesklé 7 dní. Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat. Gelgio gel lak bez lampy. Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo. Pomůcek pro aplikaci i odstranění gel laků a zvýhodněné gel lak sady bez lampy i s lampou. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý.

Gelgio je gelový lak s aplikací bez uv lampy.

Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy. Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil. 3x uv gél 5ml clear pink cover 2x farebný uv gél 5ml. 1x calcium gél profesionálna vyživujúca kúra pre problematické nechty 1x top coat bez vytvrdzovania 15ml top coat diamond gloss.

Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu.

Gelové nehty nejsou nesmrtelné. Odlakujete ho odlakovačem na nehty. Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu. Gelgio je gelový lak s aplikací bez uv lampy.

Odlakujete ho odlakovačem na nehty.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať.

Gelové nehty nejsou nesmrtelné.

Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty.

Relate Post "Gelové Laky Bez Uv Lampy"