Gelové Nehty Bez Uv Lampy

1280x1280 px

Gelové Nehty Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Nehty Bez Uv Lampy

Gelgio gel lak bez lampy. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w.

Rating: 4.0

Kompletní sada pro modeláž nehtů uv gelem. Pro dokonalé nehty už nemusíte do salonu. Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo.

758 views
Detail Gelové Nehty Bez Uv Lampy
Saturday 22nd January 2022
Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

Gelové nehty bez uv lampy. Gelový lak na nehty sally hansen miracle gel dodá vašim nehtům krásnou sytou barvu která vydrží perfektní až 14 dní. Parametr který značným způsobem ovlivňuje to jak rychle bude uv lampa schopna vytvrdit lak na nehtech. Tato sada obsahuje vše pro modeláž gelových nehtů za použití nehtových šablon. Na rovinu gelové nehty vám vydrží déle ale jejich aplikaci málokdo zvládne sám a po finanční stránce je to stále náročnější varianta nemluvě o problematickém sundávání.

Uv lampu můžete bez sebemenšího problému sladit s ostatním prvky vaší modelové soupravy na nehty.

Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Goo gl bqmo9p citováno dne 19 2. Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy.

Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať.

Nehtové sady se liší pouze v typu uv lampy vyberte si uv lampu z naší nabídky dle vašich preferencí. Sada na gelové nehty pro bez uv lampy. Levné uv lampy na nehty můžete zakoupit už od 130 kč. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si.

Sally hansen miracle gel lak na nehty zdroj.

Gelgio gel lak bez lampy. V nabídce máme 23 úžasných barev. Sally hansen miracle gel lak na nehty zdroj. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať.

V nabídce máme 23 úžasných barev.

Uv lampu můžete bez sebemenšího problému sladit s ostatním prvky vaší modelové soupravy na nehty. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

Relate Post "Gelové Nehty Bez Uv Lampy"