Gelové Nehty Duhové

1024x916 px

Gelové Nehty Duhové Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Nehty Duhové

V našej ponuke sa nachádza. Nail art zdobení na nehty duhové nitky. V sáčku obsah cca 100 200 nebo v baleních po cca 500 kusech.

Rating: 4.0

Vše pro upravené gelové akrylové či přírodní nehty vysoká kvalita nízké ceny vše skladem. Prídte k nám ochutnať vegánske chrumkavé taštičky plnené zeleninou s extra omáčkami teraz 8ks len za 4 99 namiesto pôvodných 7 45 a párty gyozu pre vás a vašich kamarátov 30ks za 18 namiesto pôvodných 22 45. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují.

764 views
Detail Gelové Nehty Duhové
Wednesday 17th August 2022
Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat.

Gelové nehty duhové. Duhové nitky glitrové zdobení brokát glitter crisp. Zirkony na zdobení nehtů čiré s duhovými odlesky. Nádherné duhové zirkonové kamínky 01 s průměrem 2 mm se používají na zdobení nehtů při gelové nebo akrylové metodě. Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Zdobení na nehty jelly magic 2mm 100ks.

Nálepky na nehty duhové. Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj. Balení obsahuje 200 ks kamínků. Skvělá a levná ozdoba na gelové a akrylové nehty gel lak i polygel.

Sada na gélové nechty akrylové nechty umelé nechty uv lampa brúska na nechty airbrush laky na nechty japonská manikúra ozdoby na nechty všetko pre nail art.

Akrylové kamínky jsou skvělou a originální ozdobou pro gelové i akrylové nehty snadno se používají. Gélové nechty a akrylové nechty to je tvoj nechty eshop sk ponúkame vám široký sortiment tovaru pre gélové nechty a akrylové nechty. Sady na gelové nehty sady na gel lak one step gel lak sady na nehty třífázové gellak sady na nehty sady na polygel laky na nehty x nails aquarelle line x nails color line 9 ml x nails color line 15 ml. Upravené gelové nehty jsou trendem současnosti.

Dodáváme v různých barvách i velikostech.

Doporučujeme zafixovat řídkým leskem. Nehty a gelové nehty jsou v české republice velmi oblíbené brusku na nehty shool a nehtové studio brno bystrc zajímá stále více lidí a proto vám přinášíme tyto důležité informace i o duhove laky na nehty a co na vypadavani nehtu. číst celé 10 07 2020 nové. Baleno v sáčku 180 200ks.

Zirkony usazujte do gelu polygelu akrylu.

Zirkony usazujte do gelu polygelu akrylu. Dodáváme v různých barvách i velikostech. Sada na gélové nechty akrylové nechty umelé nechty uv lampa brúska na nechty airbrush laky na nechty japonská manikúra ozdoby na nechty všetko pre nail art. Zdobení na nehty jelly magic 2mm 100ks.

Baleno v sáčku 180 200ks.

Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat.

Relate Post "Gelové Nehty Duhové"