Kaucukovy Gel Na Nehty

720x1280 px

Kaucukovy Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Kaucukovy Gel Na Nehty

Sady na modeláž akrylem. Liší se hustotou a barvou. Sady na modeláž gel lakem.

Rating: 4.0

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Každý modelovací gel je specifický proto je nutné při práci postupovat podle návodu k použití.

550 views
Detail Kaucukovy Gel Na Nehty
Tuesday 9th August 2022
Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Kaucukovy gel na nehty. Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme. Sady na modeláž gelem. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

2 x poly gel na nehty.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Péče o tělo ruce a nehty.

Pokud vás zajímá více z nail design klikněte na naše odkazy a získejte vše potřebné.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Zdobicí fólie a pásky. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému. Sady na nehtovou modeláž. Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry. široká nabídka kvalitní uv gely skladem.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Uv gely na gelové nehty. Kaučukový gel na nehty je nedílnou součástí každých nehtů včetně gelových nehtů nepřehlédněte důležité informace a aktualizace našich informací.

Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů.

Krémy a mýdla na ruce. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Pokud vás zajímá více z nail design klikněte na naše odkazy a získejte vše potřebné. 2 x poly gel na nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Relate Post "Kaucukovy Gel Na Nehty"