Kaucukovy Gel Na Nehty

720x1280 px

Kaucukovy Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Kaucukovy Gel Na Nehty

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Rating: 4.0

Kaučukový gel na nehty je nedílnou součástí každých nehtů včetně gelových nehtů nepřehlédněte důležité informace a aktualizace našich informací. široká nabídka kvalitní uv gely skladem. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

619 views
Detail Kaucukovy Gel Na Nehty
Thursday 27th January 2022
Liší se hustotou a barvou.

Kaucukovy gel na nehty. Sady na nehtovou modeláž. Pokud vás zajímá více z nail design klikněte na naše odkazy a získejte vše potřebné. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Uv gely na gelové nehty.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Krémy a mýdla na ruce. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Sady na modeláž gelem.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Péče o tělo ruce a nehty. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému. Zdobicí fólie a pásky.

2 x poly gel na nehty.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme. Každý modelovací gel je specifický proto je nutné při práci postupovat podle návodu k použití. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Sady na modeláž akrylem.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry. Sady na modeláž gel lakem. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Sady na modeláž akrylem.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

2 x poly gel na nehty. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Liší se hustotou a barvou.

Relate Post "Kaucukovy Gel Na Nehty"