Khaki Nehty

1024x1024 px

Khaki Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Khaki Nehty

Ozdobí je klasický lak na nehty nebo stále oblíbenější gel lak. Nehty jsou malou ale výraznou ozdobou každé ženy která o sebe pečuje. Dokonale kryje již 1.

Rating: 4.0

Zakončete svou manikúru lakem 11 top coat který ochrání lak před poškozením. Jako první vrstvu aplikujte lak 10 base coat nebo 09 durcisseur na přírodní nehet. 65 cm lze natáhnout do 80 cm šíře pásku.

799 views
Detail Khaki Nehty
Sunday 28th November 2021
Boho lak na nehty tribu lesklý khaki odstín.

Khaki nehty. Vrstvou a je rychleschnoucí. Sisley phyto eye twist n 3 khaki 1 4 g neprodáváme. Skvělý na sukni i šaty i do kalhot. Správná péče o nehty zajistí zdravé a krásné nehty které vydrží ne jedno mytí nádobí a drhnutí podlahy.

1 produktů v kategorii khaki laky na nehty.

Porovnali jsme totiž toto zboží s naší nabídkou a objevili hned několik produktů s podobnými vlastnostmi i cenou. Udělejte i vy ze svých nehtů šperk a pýchu. Přesto možná máme to co hledáte. 23 kousků dle vašeho výběru z 5 obchodů.

To speak with customer care call 1 800 550 0005 or use the chat and email services below.

Pružný strečový pásek s metalovou přezkou. Světle hnědá khaki. Natrřete vsrtvu barevného laku a nechte zaschnout. Modrá připomíná temnou oblohu khaki odstín zase listy před zabarvením sytá růžová evokuje západy slunce růžová a světle růžová svými třpytkami připomínají blížící se zimu a starorůžová kůru stromů.

6 x 5 cm celková délka.

U nás najdete jenom jedinečně laky na nehty z celého světa. Indiánské tetování význam tetování orel bělohlavý moderní účesy pro ženy tetování cena gelové nehty modro bílé účesy s ofinou pro kulatý obličej. Porovnejte ceny zjistěte dostupnost přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e shopů. Zde nenajdete laky na nehty které si můžete koupit v supermarketu nebo drogerie.

Obsahuje 67 přírodních ingrediencí.

Khaki laky na nehty s péčí vybráno to nejlepší z aktuálních kolekcí. Nová kolekce šesti laků na nehty marionnaud. Vítáme vás v našem butiku lakilaki cz jediném místě v české republice kde si můžete koupit lak na nehty které byli vyrobené s láskou k detailu a vyrobě jedinečných věcích. Obsahuje 67 přírodních ingrediencí.

Vítáme vás v našem butiku lakilaki cz jediném místě v české republice kde si můžete koupit lak na nehty které byli vyrobené s láskou k detailu a vyrobě jedinečných věcích.

6 x 5 cm celková délka. To speak with customer care call 1 800 550 0005 or use the chat and email services below. 1 produktů v kategorii khaki laky na nehty. Boho lak na nehty tribu lesklý khaki odstín.

Relate Post "Khaki Nehty"