Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem

1720x690 px

Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem Reviewed by admin on . This Is Article About Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem

Dodá ultra vysoký lesk. Stylový lak na nehty se zrcadlovým efektem v různých barvách. Lak na nehty se zrcadlovým efektem.

Rating: 4.0

První průhledný lak nanesete na nehty a necháte působit 2 minuty. Složení získá po aplikaci zrcadlový efekt. Lak na nehty s zrcadlovým efektem a další informace včetně vitamíny nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

421 views
Detail Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem
Wednesday 30th November 2022
Stačí si jen vybrat odstín který vám bude slušet nejvíce a užívat si jeho gelový efekt a dlouhotrvající výdrž.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem. Opakujte krok dokud nejste. Lak na nehty se zrcadlovým efektem catrice luxchrome dodá nehtům trendy futuristický efekt a extrémní lesk. Která barva se zaleskne na vašich nehtech. Nehty jsou naší vášní a lak na nehty s zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lak na nehty rock lack.

Balení obsahuje 2 lahvičky laků.

1 připravte si nehty pomocí uv base coat uv color gel uv bezbarvého uv top coat. Pro řádné zpracování reklamace je nutné uvést vaše reklamační číslo které vám bude přiděleno zákaznickou podporou po kontaktování na e mailové adrese podpora urbantrend cz. Vyzkoušená klasika dlouhotrvající lak na nehty. Ujistěte se že jsou nehty suché a nemastné a můžete lakovat.

Krásný lak na nehty se zrcadlovým efektem je stylovým doplňkem pro ženy.

Pokud jste věrná klasickým lakům vyberte si pro letní nehty ty longlasting. štětečkem naneste rovnoměrně na nehty a nechte krátce zaschnout. Jiná vrchní vrstva nemůže dosáhnout zrcadlového efektu 2. Lak na nehty se zrcadlovým efektem a další informace včetně nehtova modelaz globus ostrava získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Pokud nepoužijete vrchní lak zůstanou nehty šedé.

Aplikujte přípravek na změkčení kůžičky a tu pak zatlačte pomerančovým dřívkem nebo vezměte speciální kleštičky. Stylový lak na nehty se zrcadlovým efektem a třpytkami. Použijte tyčinku na oční stíny abyste si vybrali prášek a aplikovali ho na nehty. Hlídat podobné 64 vyprodáno.

Poté nanesete druhý lak který vytvoří efekt zrcadla.

Lak na nehty v klasické barvě se speciálním zrcadlovým efektem je zajímavým doplňkem na párty. Lak vydrží cca 3 4 dny. Lze použít i na běžné nošení. Rychle zasychá a urychlí tak aplikaci.

Lze sloupnout z nehtu.

Nehty jsou naší vášní a lak na nehty se zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lek na vlasy a nehty. Lak na nehty s gelovým efektem nobea day to day vám jej dopřeje během chviličky. Lze sloupnout z nehtu. Poté nanesete druhý lak který vytvoří efekt zrcadla.

Lak na nehty s gelovým efektem nobea day to day vám jej dopřeje během chviličky.

Pokud nepoužijete vrchní lak zůstanou nehty šedé. Krásný lak na nehty se zrcadlovým efektem je stylovým doplňkem pro ženy. Balení obsahuje 2 lahvičky laků. Stačí si jen vybrat odstín který vám bude slušet nejvíce a užívat si jeho gelový efekt a dlouhotrvající výdrž.

Relate Post "Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem"