Mini Uv Lampa Na Nehty

768x1024 px

Mini Uv Lampa Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mini Uv Lampa Na Nehty

18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací. Náhradní uv zářivka 9w l 3 1 zdarma pomalý start 237 kč. Momentálně nedostupné značka.

Rating: 4.0

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Náhradní uv zářivka 9w l do uv lampy pomalý start 79 kč. Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky vybaveno 6 led.

793 views
Detail Mini Uv Lampa Na Nehty
Saturday 22nd January 2022
18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací.

Mini uv lampa na nehty. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668. 983 kč bez dph 1 190 kč kód. Zmenšeniny klasických velkých uv lamp na nehty se začínají pomalu ale jistě stávat hitem.

Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky.

Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu. Uv lampa na gelové nehty 36w. Uv lampa na nehty vyžaduje určitou spotřebu energie to závisí na jejím výkonu. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Dual uv led lampa 24w s2 mini plus.

Uv led lampa 48w 2v1 pink 1 599 kč. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668. Je opatřená protiskluzovými čudlíky takže zůstane vždy na místě dále má automatický šedesáti sekundový časovač který ale můžete ovládat. Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty.

Vybrat si můžete uv a led lampy od 9 w až do 48 w.

Uv led lampa s 48w růžovým hologramovým displejem 1 590 kč. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá 699 kč. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Kromě toho led diody.

Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty.

Uv lampa na nehty a její výkon. Vyšší výkon obvykle znamená rychlejší tvrdnutí laku. Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Pece na nehty vhodné především na cestování jelikož jsou velikostí velmi skladné taková mini uv lampa na nehty.

Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Nemusíte se bát že by díky své velikosti byla lampa o něco ošizena nikoliv tato lampa zvládne vytvrdit jakýkoliv gel. Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp. Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty.

Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem.

Vybrat si můžete uv a led lampy od 9 w až do 48 w. Dual uv led lampa 24w s2 mini plus. Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky. 18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací.

Relate Post "Mini Uv Lampa Na Nehty"