Mléčný Gel Na Nehty

3106x3104 px

Mléčný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mléčný Gel Na Nehty

Prezentační vzorníky na nehty pro profesionální prezentaci nehtové modeláže zákaznici. Je vhodný i na přírodní nehty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Rating: 4.0

Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet.

886 views
Detail Mléčný Gel Na Nehty
Saturday 28th January 2023
Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer.

Mléčný gel na nehty. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Různá provedení tvary a barvy vzorníků.

Gelgio gel lak bez lampy.

Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Skladem 39 kč parametry. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty.

Gel mléčný nebo průhledný to je otázka. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Svatba nejen královská. Sušiče laku podkladové a vrchní laky příslušenství.

Gel je možné vytvrdit v uv led lampě.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Gel laky nlac one step.

Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Vzorník laků mléčný. Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty. Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty. Nepřehlédněte horkou novinku magnetický prezentační držák který skvěle vypadá a je ideální pro prezentaci vaší práce na sociálních sítích.

Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Gel je možné vytvrdit v uv led lampě.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. Gelgio gel lak bez lampy. Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer.

Relate Post "Mléčný Gel Na Nehty"