Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů. S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů.

Rating: 4.0

Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou. Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz. Krásné a upravené nehty můžete mít i vy.

164 views
Detail Modelaz Nehtu
Thursday 1st December 2022
Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě.

Modelaz nehtu. Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu. Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou. Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu. Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč.

Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem.

Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství. Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. Je to můj velký koníček a záliba. Splněný sen z dětství.

Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní.

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč. Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní. Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem.

Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč.

Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě.

Relate Post "Modelaz Nehtu"