Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč. Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou.

Rating: 4.0

Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu. Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč.

692 views
Detail Modelaz Nehtu
Monday 27th June 2022
Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

Modelaz nehtu. Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz. Je to můj velký koníček a záliba. Splněný sen z dětství. Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě.

Krásné a upravené nehty můžete mít i vy.

Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství. Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní. Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou. S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů.

Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu.

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů. Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu. Krásné a upravené nehty můžete mít i vy.

Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů.

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

Relate Post "Modelaz Nehtu"