Modelovací Gel Na Nehty

768x1024 px

Modelovací Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Modelovací Gel Na Nehty

Sady na modeláž akrylem. Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely. Liší se hustotou a barvou.

Rating: 4.0

Zdobicí fólie a pásky. Sady na nehtovou modeláž. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon.

990 views
Detail Modelovací Gel Na Nehty
Thursday 27th January 2022
Kvalitní uv gely na gelové nehty.

Modelovací gel na nehty. Modelovací uv led gely na nehty. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion. Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě.

Krémy a mýdla na ruce. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Používají se na prodloužení nehtů pomocí tipů nebo šablon. Vyberte si který vám sedne nejvíce.

Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Péče o tělo ruce a nehty. Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč. Sady na modeláž gelem.

Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné.

Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. Modelovací gel gelové nehty. Nyní ještě lepší složení.

Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry.

Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné. Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů. Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Sady na modeláž gel lakem. Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry. Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě. Kvalitní uv gely na gelové nehty.

Relate Post "Modelovací Gel Na Nehty"