Modelovací Gel Na Nehty

768x1024 px

Modelovací Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Modelovací Gel Na Nehty

Liší se hustotou a barvou. Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že.

Rating: 4.0

Sady na nehtovou modeláž. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Sady na modeláž gelem.

578 views
Detail Modelovací Gel Na Nehty
Monday 4th July 2022
Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů.

Modelovací gel na nehty. Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Krémy a mýdla na ruce. Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion.

Kvalitní uv gely na gelové nehty. Modelovací gel gelové nehty. Sady na modeláž akrylem. Vyberte si který vám sedne nejvíce.

Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě.

Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč. Zdobicí fólie a pásky. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Modelovací uv led gely na nehty. Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Sady na modeláž gel lakem.

Péče o tělo ruce a nehty.

Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné.

Nyní ještě lepší složení.

Používají se na prodloužení nehtů pomocí tipů nebo šablon. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému. Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů.

Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů.

Nyní ještě lepší složení. Péče o tělo ruce a nehty. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě.

Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion. Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů.

Relate Post "Modelovací Gel Na Nehty"