Nehty Gel

995x886 px

Nehty Gel Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Gel

Jsem velmi mile překvapena z těchto gel laků. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek. Kdyby byly bb laky trochu levnější kupovala bych častěji.

Rating: 4.0

Uchovává si lesk celou dobu. Nehty mám nalakované šestým dnem a na jednom nehtu se mi už kousek odloupl ale jinak drží pěkně. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

739 views
Detail Nehty Gel
Sunday 7th August 2022
Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat.

Nehty gel. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty. Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů. Konečně jsem našla gel lak který mi nezpůsobuje alergickou reakci. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku.

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem.

Gellak nebo také gelový lak. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Ani takto ozdobené nehty však ne. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Jednoduchá je i odstranění.

Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu.

S pískovými laky na nehty si splníte sen stále je mezi námi hodně těch které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty.

S pískovými laky na nehty si splníte sen stále je mezi námi hodně těch které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty. Jednoduchá je i odstranění. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu.

Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat.

Relate Post "Nehty Gel"