Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě

1200x799 px

Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Nejdelší nehet s délkou 90 centimetrů byl na palci pravé ruky. Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13.

Rating: 4.0

Svetlana 42 sice není nejvyšší ženou světa ale má nejdelší nohy na světě měří totiž 132 centimetrů. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

607 views
Detail Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě
Tuesday 29th November 2022
Ohrožena na životě prý ale není.

Nejdelší nehty na nohou na světě. Světlana je v tomto odvětví jasnou světovou rekordmankou a nechybí ani v guinnessově knize rekordů. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie. Dorůst si je nenechá sedmnáctiletá američanka má nejdelší jazyk na světě a ráda se líbá oběť falešné lékařky skončila se znetvořeným obličejem američanka přezdívá svým nehtům děti a odmítá si je ostříhat. Je proto nazývaná nehtová vévodkyně.

Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m.

Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty ve světě na prstách není snadné louise může chodit jen v obuvi na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Když se o ženě řekne že má dlouhé nohy tak každého napadne kdejaká modelka. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce.

Další články k tématu.

Narodila se v rusku ale celý život prožila v usa. Lee redmondová si nehty nestříhala od roku 1979. Její nohy měří neuvěřitelných 132 centimetrů. Tentokrát je ale řeč o nejdelších nohou na světě které má 195 centimetrů vysoká světlana pankratová.

Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje.

Rekordmanka přišla o nejdelší nehty na světě. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let. Američanka s nejdelšími nehty na světě si je pěstuje osmnáct let mám největší zadek na světě a chci ještě větší říká obézní američanka američanka si nechala udělat umělá prsa.

žena s nejdelšími nehty na světě čtk.

Navíc jsou teď pro ni různé činnosti mnohem snazší a zdá se jí jako by jí ruce bez tíhy dlouhých nehtů ve vzduchu poletovaly. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. živí se jako trenérka basketbalu ve virgínii.

Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru.

Falešná lékařka vpíchla ženě do zadku cement zkoušela to i na sobě sedmnáctiletá američanka má nejdelší jazyk na světě a ráda se líbá video. Podle loňských údajů na internetových stránkách. Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti. Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru.

Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti.

žena s nejdelšími nehty na světě čtk. Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje. Další články k tématu. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m.

Podle loňských údajů na internetových stránkách.

Ohrožena na životě prý ale není.

Relate Post "Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě"