Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

1200x799 px

Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Nechala si své nehty růst více než třicet let.

Rating: 4.0

Je proto nazývaná nehtová vévodkyně. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Narodila se v rusku ale celý život prožila v usa.

950 views
Detail Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou
Wednesday 5th October 2022
Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude.

Nejdelší nehty na světě na nohou. Délka nohou bývalého basketbalového hráče je 132 cm s růstem ženy 1 95 m. živí se jako trenérka basketbalu ve virgínii. Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje. Podle loňských údajů na internetových stránkách.

Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie. Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru. Svetlana pankrátová se narodila 29. Navíc jsou teď pro ni různé činnosti mnohem snazší a zdá se jí jako by jí ruce bez tíhy dlouhých nehtů ve vzduchu poletovaly.

žena s nejdelšími nehty na světě čtk.

Svetlana 42 sice není nejvyšší ženou světa ale má nejdelší nohy na světě měří totiž 132 centimetrů. Podle guinnessovy knihy rekordů patří nejdéle ženské nohy na světě svetlane pankratové. Nejdelší nehet na měří 61 centimetrů. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let.

Dubna 1971 v volgogradu v rusku a již tehdy byla nejvyšší v mateřské škole.

Lee redmondová si nehty nestříhala od roku 1979. Nohy jí v mládí poskytly spoustu smutku protože ji děti často. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude. Držitelkou rekordu nejdelších nehtů na světě je však lee redmond.

Dohromady měřily přes osm metrů a ten nejdelší na palci měl 91 centimetrů.

Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty ve světě na prstách není snadné louise může chodit jen v obuvi na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Nejdelší nehet s délkou 90 centimetrů byl na palci pravé ruky.

Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm.

Když délky jejích zahnutých nehtů sečtete zjistíte že dohromady měří 5 8 m. Ohrožena na životě prý ale není. Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13.

Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13.

Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Dohromady měřily přes osm metrů a ten nejdelší na palci měl 91 centimetrů. Dubna 1971 v volgogradu v rusku a již tehdy byla nejvyšší v mateřské škole. žena s nejdelšími nehty na světě čtk.

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě.

Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude.

Relate Post "Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou"