Odlakovani Gel Laku

1280x1280 px

Odlakovani Gel Laku Reviewed by admin on . This Is Article About Odlakovani Gel Laku

Působit odlakovač nebo aceton a pak to vše seškrábneš třeba pomerančovým dřívkem. Kromě gelu 440 kč. Odlakování gel laku bez následujícího lakovaní nebo manikúry.

Rating: 4.0

Všechny nástroje jsou podrobeny 3 stupňovému systému sterilizace protože se staráme o vaše zdraví. 2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého. Doplnění gel laku kombinace více barev.

497 views
Detail Odlakovani Gel Laku
Tuesday 17th May 2022
Gel lak včetně základní manikúry.

Odlakovani gel laku. 1 4 dejte si nohy nahoru těchto 60 minut patří jen vám. 4 4 salon lucie štanglové najdete v loděnici. Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do. Jsme připraveni vás obsloužit i mimo pracovní dobu.

Složitá pedikúra gel lak odlakování v ceně 850.

Odstranění shellacu gel laku 150 k č. Parafínový zábal 150 kč modeláž nehtů modelace umělých nehtů gel acryl. Pro správné a rychlé odstranění gel laku doporučujeme. Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků.

Jinak pokud by ti to sloupnout nešlo u ebd stačí trochu zpilovat vrchní vrstvu gel laku nechat cca 10 min.

Odlakování gel laku bez nasledujícího lakován. 300 metrů od nc nový smíchov. Mám doma i aceton ale ani ten ani odstraňovač gel laku jsem nepoužila víc než dvakrát na nějaký zbytek co mi nešel sloupnout. Dnes ušetříte 241 kč díky 27 slevě.

Nohy jako ze škatulky.

Složitá pedikúra bez lakování 600. Jejich velikou výhodou oprosti ostatním gel lakům je gramáž 8g a tak i výhodná cena díky které místo jednoho dražšího gel laku můžete zakoupit několik lahviček a vybrat si tak ze široké škály naší barevné palety gel laků. Gel laky nailee se snadno odstraňují pouze pomocí odstraňovače gel laku šetří tedy tak váš čas s broušením. 4 fotky 4 fotky 4 fotky.

Mokrá pedikúra včetně gel laku.

Mokrá pedikúra včetně gel laku. Nohy jako ze škatulky. Jinak pokud by ti to sloupnout nešlo u ebd stačí trochu zpilovat vrchní vrstvu gel laku nechat cca 10 min. Složitá pedikúra gel lak odlakování v ceně 850.

4 fotky 4 fotky 4 fotky.

Gel lak včetně základní manikúry.

Relate Post "Odlakovani Gel Laku"