Odlakovani Gel Laku

1280x1280 px

Odlakovani Gel Laku Reviewed by admin on . This Is Article About Odlakovani Gel Laku

4 fotky 4 fotky 4 fotky. Složitá pedikúra gel lak odlakování v ceně 850. Kromě gelu 440 kč.

Rating: 4.0

Mokrá pedikúra včetně gel laku. Mám doma i aceton ale ani ten ani odstraňovač gel laku jsem nepoužila víc než dvakrát na nějaký zbytek co mi nešel sloupnout. Odlakování gel laku bez nasledujícího lakován.

629 views
Detail Odlakovani Gel Laku
Thursday 1st December 2022
Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do.

Odlakovani gel laku. 300 metrů od nc nový smíchov. Pro správné a rychlé odstranění gel laku doporučujeme. Nohy jako ze škatulky. Gel laky nailee se snadno odstraňují pouze pomocí odstraňovače gel laku šetří tedy tak váš čas s broušením.

Odlakování gel laku bez následujícího lakovaní nebo manikúry.

Složitá pedikúra bez lakování 600. Parafínový zábal 150 kč modeláž nehtů modelace umělých nehtů gel acryl. Působit odlakovač nebo aceton a pak to vše seškrábneš třeba pomerančovým dřívkem. Odstranění shellacu gel laku 150 k č.

Doplnění gel laku kombinace více barev.

Gel lak včetně základní manikúry. Jinak pokud by ti to sloupnout nešlo u ebd stačí trochu zpilovat vrchní vrstvu gel laku nechat cca 10 min. 4 4 salon lucie štanglové najdete v loděnici. Všechny nástroje jsou podrobeny 3 stupňovému systému sterilizace protože se staráme o vaše zdraví.

1 4 dejte si nohy nahoru těchto 60 minut patří jen vám.

Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků. Dnes ušetříte 241 kč díky 27 slevě. Jsme připraveni vás obsloužit i mimo pracovní dobu. 2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého.

Jejich velikou výhodou oprosti ostatním gel lakům je gramáž 8g a tak i výhodná cena díky které místo jednoho dražšího gel laku můžete zakoupit několik lahviček a vybrat si tak ze široké škály naší barevné palety gel laků.

Jejich velikou výhodou oprosti ostatním gel lakům je gramáž 8g a tak i výhodná cena díky které místo jednoho dražšího gel laku můžete zakoupit několik lahviček a vybrat si tak ze široké škály naší barevné palety gel laků. 1 4 dejte si nohy nahoru těchto 60 minut patří jen vám. Doplnění gel laku kombinace více barev. Odlakování gel laku bez následujícího lakovaní nebo manikúry.

2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého.

Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do.

Relate Post "Odlakovani Gel Laku"