Pedikura Gelove Nehty

866x960 px

Pedikura Gelove Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Pedikura Gelove Nehty

Jsme tým profesionálních manikérek pedikérek a nehtových designérek které se o vaše nehty starají již více než 15 let. Služby kosmetického salónu v našem salónu poskytujeme kosmetické služby úpravy a barvení obočí depilace zábaly masáže líčení komplexní péči o ruce a nehty včetně přírodní manikúry gelové a akrylové modeláže a velmi oblíbeného nail artu zdobení nehtů provádíme klasické i permanentní lakování gelpolish uv laky p shine relaxační wellness. Tím že jsou nehty stále okusované či odtrhované tímto špatným zvykem trpí spousta lidí se nehtové lůžko zkracuje a nehty pak vypadají jako malé paličky.

Rating: 4.0

Modeláží nehtů zpevníte nehet který pak lépe odolává mechanickému poškození nebo třepení. Péče o nohy je stejně důležitá jako péče o ruce. Proto vám přinášíme kleštičky na nehty hoblíky pro odstranění ztvrdlé kůže i pilníky na paty pro snadné lakování nehtů na nohou slouží separátory prstů které prsty na nohou drží od sebe než dostatečně zaschne lak.

983 views
Detail Pedikura Gelove Nehty
Tuesday 18th January 2022
Přehled cen za služby které poskytujeme v oblasti manikúry pedikúry zdobení nehtů a kosmetiky.

Pedikura gelove nehty. Profesionální péče o ruce gelové nehty manikúra a medicinální pedikúra v praze. Manikúra pedikúra shellac i gelové nehty. Vyzkoušejte si sama tvorbu gelových nehtů nebo akrylových nehtů s pomocí výrobků z naší nabídky. Gelové nehty modeláž nehtů.

Pedikúra nástroje pro pedikúru nabízíme široký sortiment nástrojů pro pedikúru.

Zde v sekci gelové nehty fotogalerie pro vaši inspiraci uveřejňujeme několik ukázkových fotografií modeláže nehtů. Po prodloužení nehtů pomoci tipu se doporučuje nanést nehtový make up který nehtové lůžko opticky prodlouží a vypadá to mnohem lépe. Gelové nehty jsou reprezentativní a zvyšují vaše sebevědomí. Stovky dalších fotografií naleznete na naší facebookové stránce.

La rosé nails beauty je nový nehtový salón nacházející se na praze 6.

Otevírací doba po pá. Při modeláži nehtů si můžete vybrat mezi modeláží nehtů pomocí tipů nebo modeláží nehtů pomocí šablonek. Poskytujeme kompletní modelaci nehtů manikúra pedikúra a úpravu obočí či řas. Svěřte své ruce do těch našich.

Profesionální péče o vaše nehty.

Objednejte si termín 420 731 652 779. Profesionální péče o vaše nehty. La rosé nails beauty je nový nehtový salón nacházející se na praze 6. Pedikúra nástroje pro pedikúru nabízíme široký sortiment nástrojů pro pedikúru.

Objednejte si termín 420 731 652 779.

Přehled cen za služby které poskytujeme v oblasti manikúry pedikúry zdobení nehtů a kosmetiky.

Relate Post "Pedikura Gelove Nehty"