Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Náhradní zářivky do lamp.

Rating: 4.0

Podkladový uv gel i. Uv led lampy na nehty. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony.

545 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Tuesday 16th August 2022
Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem.

Podkladový gel na nehty. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Vhodný na tipy i přírodní nehty. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu.

Podkladový uv gél 5 ml.

Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu. Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty. První je třeba nanést podkladový uv gel. Gel je vhodný na jemné a problémové nehty.

Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům.

Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Máme viac ako 10 kusov.

Brusky na modeláž neht.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Základní gel třífázového gelového systému 1. Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml.

Soak off gel je vhodný na přírodní nehty.

Soak off remover s lanolinem. Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály. Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení.

Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel.

Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel.

Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty.

Soak off gel je vhodný na přírodní nehty. Brusky na modeláž neht. Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Podkladový uv gél 5 ml.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"