Průhledný Gel Lak

1058x1058 px

Průhledný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Lak

Aplikuje se jako poslední vrstva. Naneste průhledný podkladový gel lak podobně jako jste zvyklá nanášet klasický lak. 7ml 15ml 30ml 40ml 55ml 110ml.

Rating: 4.0

Gel lak glory kolekce guarantee 300. řídký s výbornou vyrovnávací schopností použití. Kterou tvoří vrchní průhledný lak neboli top coat.

922 views
Detail Průhledný Gel Lak
Monday 27th June 2022
Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality.

Průhledný gel lak. Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen. Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Uv led gel fiber clear.

Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty.

K aplikaci potřebujeme vždy základní gel lak průhledný říkáme mu gel lak nadlak podlak neboli base finish který se nanáší jako první vrstva podkladová na přírodní nehet a také jako závěrečná vrstva lesk. Průhledný hustý uv led gel. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku.

Z vaší země není možné zadat novou objednávku.

Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Sada na uv gel lak. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách.

Holky já bych to pod gel obyč lakem nedělala dělá to neplechu dala bych raději jen průhledný gel lak a až na to klasický lak on se pod gelem běžný lak rád olupuje i s tou vrchní vrstvou gelu pak ale na gel laku drží klasický lak 3 týdny takže to jde v pohodě i bez toho vrchního gelového top coatu smazat.

Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu. Uv gel charlie final shine clear vrchní. Kolekce gel lak glory. Naneste tenkou vrstvu barevného gel laku a vytvrďte.

Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny.

Gel lak glory. Kolekce barevných gel laku guarantee jasné výrazné barvy zaujmou vás. Více informací 89 ks. Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči.

Vytvrďte a máte hotovo.

Nnb gel keratin průhledný. Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu. Vytvrďte a máte hotovo. Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny.

Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu.

Holky já bych to pod gel obyč lakem nedělala dělá to neplechu dala bych raději jen průhledný gel lak a až na to klasický lak on se pod gelem běžný lak rád olupuje i s tou vrchní vrstvou gelu pak ale na gel laku drží klasický lak 3 týdny takže to jde v pohodě i bez toho vrchního gelového top coatu smazat. Z vaší země není možné zadat novou objednávku. Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality.

Relate Post "Průhledný Gel Lak"