Průhledný Gel Na Nehty

1000x1000 px

Průhledný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Na Nehty

Gel na nehty jednofázový 15ml. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Rating: 4.0

Jednofázový gel husté konzistence. Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

419 views
Detail Průhledný Gel Na Nehty
Thursday 19th May 2022
Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Průhledný gel na nehty. Modelovací uv gel 15ml průhledný. Led gel na nehty. Na sdílet tweet pin it. Led gel clear 30g průhledný na nehty.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Led gel clear 30g průhledný na nehty. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu. Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů. Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto. Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky. Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Obsahuje veškeré pomůcky pro mode. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Led gel na nehty.

Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty.

Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty.

S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Relate Post "Průhledný Gel Na Nehty"