Quadrio Nehty

1399x2167 px

Quadrio Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Quadrio Nehty

První nehty vypadaly moc hezky dělala mi je nějaká vietnamka nahoře jak je pedikúra nehty v pohodě vydržely tři týdny ale bohužel nepoužívají žádnou desinfekci takže brusky i pilníky totálně špinavé z hygienického hlediska je to hrůza. Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb. Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac.

Rating: 4.0

1 085 likes 4 talking about this 67 were here. Nehtové studio alexandry hladíkové studio nails působí na trhu od r 1991 jedná se o zavedený exklusivní salon v praze 10. Přijďte do nail lounge.

430 views
Detail Quadrio Nehty
Monday 27th June 2022
Nailounge oc vankovka brno.

Quadrio nehty. Na pedikúra můžete zástavit. Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace. Potřebujete si odpočinout nechat se hýčkat a být krásná.

Luxio 100 gel který zajišťuje pevné stále a atraktivní krytí chrání nehet před vnějším poškozením a přidává výrazný zářivý lesk.

Poskytujeme kompletní a profesionální péči o ruce v příjemné atmosféře relaxačně nastavené a kvalitní služby v barovém stylu. Vítejte na stránkách studia nails. Jedná se o profesionální přípravky které nehty chrání vyživují a zachovávají je v perfektním a nenarušeném stavu. Nehtové studio manikúra modeláž nehtů gelové nehty akrylové nehty shellac cnd.

Quadrio shopping station spálená 2121 22 110 00 nové město.

Jsme odborníky v péči o ruce a nohy provádíme klasickou manikúru a ošetření rukou masáže rukou p shine peelingy zábaly prodlužování a zpevňování nehtů na šablony nebo na tipy gelem permanentní. Quadrio shopping station spálená 2121 22 110 00 nové město. Luxio 100 gel který zajišťuje pevné stále a atraktivní krytí chrání nehet před vnějším poškozením a přidává výrazný zářivý lesk. Nailounge oc vankovka brno.

Relate Post "Quadrio Nehty"