Strip Lak Na Nehty

939x1223 px

Strip Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Strip Lak Na Nehty

Lak na nehty catrice more than nude vám během pár chvil zajistí krásné a upravené nehty. Prosím použijte minimálně 3 znaky. Více informací o striplacu návod nejčastější otázky co dělat když nedrží způsob odstranění složení původ najdete zde.

Rating: 4.0

Striplac je lak na nehty který se nanáší jako běžný lak poté se každá vrstva pro maximální výdrž vytvrdí v uv led lampě. Sada na aplikaci gelového laku s uv led lampou vhodná na domácí využití. Když vás po 10 dnech barva přestane bavit stačí striplac odloupnout od kořene nehtů.

829 views
Detail Strip Lak Na Nehty
Saturday 21st May 2022
Alessandro spa péče o ruce a nehty maniqure poslední šance foot spa péče o nohy laky na nehty 6 free vegan gelactic gelový top coat bez uv lampy prolaq gel lak který posílí vaše nehty školení a rekvalifikace profesionální materiál pro nail design propagační materiál a doplňky.

Strip lak na nehty. Lak nanášejte pomocí štětečku na odlakované odmaštěné nehty. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Striplac se lakuje jako klasický lak na nehty vytvrzuje se na 60 sekund v led nebo uv lampě. 3x zdobení na nehty.

Výdrž striplacu je velmi individuální záleží kromě ostatních faktorů na kvalitě samotného nehtu a pohybuje se kolem dvou až tří týdnů poté se z nehtu jednoduše sloupne.

Sada na gelový lak s led lampou. K odstranění laku nemusíte používat žádné odlakovače ani tekutiny na bázi acetonu. Nehet zůstává zdravý posílený není vystaven působení odlakovače acetonu nebo pilování. Svlékací lak se nedoporučuje ihned po sundání gelových nehtů nehty jsou poškozené měkké nebo gel laků nehty jsou vysušené protože by nešel striplac tak snadno sundat jak je to u přírodních nehtů takže by se měly nehty nejprve nechat uplně odrůst cca 6 8 týdnů.

Pro lepší výsledný efekt aplikujte 2 vrstvy.

Lak na nehty alessandro striplac slupovací uv led vydrží na vašich nehtech až 10 dní. Lak se neodlupuje a jeho odstranění z nehtů je opravdu velmi jednoduché. Striplac nalakujte jako běžný lak vytvrďte v led lampě a užívejte si dokonalou manikúru až po dobu 3 týdnů. Pro lepší výsledný efekt aplikujte 2 vrstvy.

Striplac nalakujte jako běžný lak vytvrďte v led lampě a užívejte si dokonalou manikúru až po dobu 3 týdnů.

Výdrž striplacu je velmi individuální záleží kromě ostatních faktorů na kvalitě samotného nehtu a pohybuje se kolem dvou až tří týdnů poté se z nehtu jednoduše sloupne. Alessandro spa péče o ruce a nehty maniqure poslední šance foot spa péče o nohy laky na nehty 6 free vegan gelactic gelový top coat bez uv lampy prolaq gel lak který posílí vaše nehty školení a rekvalifikace profesionální materiál pro nail design propagační materiál a doplňky.

Relate Post "Strip Lak Na Nehty"