Transparentní Lak Na Nehty

1000x1000 px

Transparentní Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Transparentní Lak Na Nehty

Transparentní světle růžový lak na nehty. Poskytuje jim mimořádné zpevnění. 45 kč bez dph 55 kč detail.

Rating: 4.0

Transparentní světle růžový lak na nehty. Můžete jej aplikovat samostatně nebo jako podkladovou bázi pod barevný lak. Fantasy nails lak na nehty color č 75 15ml.

654 views
Detail Transparentní Lak Na Nehty
Sunday 7th August 2022
Cs pruritus pocení poruchy nehtů suchá kůže alopecie akné makulopapulární vyrážka.

Transparentní lak na nehty. Skladem 5 ks. Transparentní podkladový lak se skvělým složením bez škodlivých látek. Zlepší výsledek barvení a prodlouží trvanlivost barvy rychle schne a je vysoce odolný prodlužuje trvanlivost barvení rychle schne transparentní. Ať už si vybíráte barvu pro své nehty podle ročního období nálady nebo podle svého outfitu rychleschnoucí lak na nehty regina nails 66 sec.

Boho lak na nehty transparentní 10 base.

Ji přenese na vaše nehty vždy krásně sytou. Je krásně lesklý není potřeba. Lak polyuretanový je určen jako vrchní lesklý transparentní nátěr na polyuretanové emaily při aplikacích v náročných podmínkách a na metalizované odstíny emailů. Jeho použitím jako poslední vrstvy se prodlužuje životnost nátěrů odolnost vůči povětrnosti a barevná stálost.

Transparentní gel lak je vhodný pro zpevnění přírodních nehtů a francouzskou manikúru.

Et näopuhastusvahend näo ja kehaloputis näo ja kehakreemid kooriv näo ja kehakreem huulte ja silmakreem niisutavad nahakreemid toonitud niisutav kreem keha. Speciální transparentní lak rimmel stronger báječně pečuje o vaše nehty. Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci. Je bezvýpotkový není potřeba stírat výpotek.

Nlac one step gel lak clear.

Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci. One step gel lak clear se vytvrzuje v 36w uv lampě déle než 2 minuty 60s v 24w led lampě 3 minuty v 9w uv lampě a je nutné ho nanášet opravdu v tenké vrstvě. Zvyšuje odolnost vašich nehtů před poškozením lámáním a třepením. Nlac one step gel lak clear.

Zvyšuje odolnost vašich nehtů před poškozením lámáním a třepením.

Transparentní gel lak je vhodný pro zpevnění přírodních nehtů a francouzskou manikúru. Boho lak na nehty transparentní 10 base. Cs pruritus pocení poruchy nehtů suchá kůže alopecie akné makulopapulární vyrážka.

Relate Post "Transparentní Lak Na Nehty"