Transparentní Lak Na Nehty

1000x1000 px

Transparentní Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Transparentní Lak Na Nehty

Et näopuhastusvahend näo ja kehaloputis näo ja kehakreemid kooriv näo ja kehakreem huulte ja silmakreem niisutavad nahakreemid toonitud niisutav kreem keha. Transparentní světle růžový lak na nehty. Zlepší výsledek barvení a prodlouží trvanlivost barvy rychle schne a je vysoce odolný prodlužuje trvanlivost barvení rychle schne transparentní.

Rating: 4.0

Poskytuje jim mimořádné zpevnění. Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci. Fantasy nails lak na nehty color č 75 15ml.

167 views
Detail Transparentní Lak Na Nehty
Saturday 22nd January 2022
Ať už si vybíráte barvu pro své nehty podle ročního období nálady nebo podle svého outfitu rychleschnoucí lak na nehty regina nails 66 sec.

Transparentní lak na nehty. Transparentní gel lak je vhodný pro zpevnění přírodních nehtů a francouzskou manikúru. Speciální transparentní lak rimmel stronger báječně pečuje o vaše nehty. Transparentní podkladový lak se skvělým složením bez škodlivých látek. Můžete jej aplikovat samostatně nebo jako podkladovou bázi pod barevný lak.

One step gel lak clear se vytvrzuje v 36w uv lampě déle než 2 minuty 60s v 24w led lampě 3 minuty v 9w uv lampě a je nutné ho nanášet opravdu v tenké vrstvě.

Je bezvýpotkový není potřeba stírat výpotek. Skladem 5 ks. Lak polyuretanový je určen jako vrchní lesklý transparentní nátěr na polyuretanové emaily při aplikacích v náročných podmínkách a na metalizované odstíny emailů. 45 kč bez dph 55 kč detail.

Je krásně lesklý není potřeba.

Transparentní světle růžový lak na nehty. Zvyšuje odolnost vašich nehtů před poškozením lámáním a třepením. Ji přenese na vaše nehty vždy krásně sytou. Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci.

Cs pruritus pocení poruchy nehtů suchá kůže alopecie akné makulopapulární vyrážka.

Boho lak na nehty transparentní 10 base. Nlac one step gel lak clear. Jeho použitím jako poslední vrstvy se prodlužuje životnost nátěrů odolnost vůči povětrnosti a barevná stálost. Cs pruritus pocení poruchy nehtů suchá kůže alopecie akné makulopapulární vyrážka.

Jeho použitím jako poslední vrstvy se prodlužuje životnost nátěrů odolnost vůči povětrnosti a barevná stálost.

Je krásně lesklý není potřeba. One step gel lak clear se vytvrzuje v 36w uv lampě déle než 2 minuty 60s v 24w led lampě 3 minuty v 9w uv lampě a je nutné ho nanášet opravdu v tenké vrstvě. Ať už si vybíráte barvu pro své nehty podle ročního období nálady nebo podle svého outfitu rychleschnoucí lak na nehty regina nails 66 sec.

Relate Post "Transparentní Lak Na Nehty"