Uv Gel Lak

1000x1000 px

Uv Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Gel Lak

Běžná cena 109 kč 99 kč 82 kč bez dph 99 kč 82 kč bez dph skladem ks. Gél lak sa tvrdí pod uv a led lampou. Uv gely jsou a jsme přesvědčeni že stále budou nejoblíbenější typ modelace nehtů.

Rating: 4.0

Pro kosmetičky kadeřnice zdravotní sestry. Uv led gel lak prekrivna neon koralna a74 dc55 pink neon coral 10 ml ali 15ml ni na zalogi bluesky uv led gel lak a80 red sky night temno rdeča bordo 10ml 15ml hitri pogled. Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

916 views
Detail Uv Gel Lak
Thursday 27th January 2022
Bluesky gel polish 15ml tamno ljubičasti gel lak skoro crna boja.

Uv gel lak. X nails uv led zakončovací vrchní gel lak top coat quick finish natural cover. Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s. Ponúkame veľké množstvo klasických farebných gél lakov glitter gél laky alebo one step gél laky pre vaše dokonalé nechty. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou.

Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Kako nanesete gel lak u svom kozmetičkom salonu on će krasiti vaše nokte minimalno dve do tri nedelje i sve vreme će izgledati isto kao i prvog dana znači jednako lepo. Gel lak je savršen izbor za efekat koji želite da postignete sa svojim noktima jer im on daje punoću kao uv gel a boju kao lak za nokte. Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty.

Gél laky rôznych farieb a značiek sú veľmi obľúbené hlavne kvôli jednoduchosti aplikácie a trvanlivosti takto vytvorenej manikúry.

Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě. Koupit x nails kameninové kopýtko pro.

Gel lakem se nehty neprodlužují.

Kvalitně udělané nehty vypadají velmi půvabně a přirozeně a vydrží 3 5 týdnů dle rychlosti odrůstání nehtů jsou pevné a jsou ideální např. Gel lakem se nehty neprodlužují. Gél laky rôznych farieb a značiek sú veľmi obľúbené hlavne kvôli jednoduchosti aplikácie a trvanlivosti takto vytvorenej manikúry. Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa.

Kvalitně udělané nehty vypadají velmi půvabně a přirozeně a vydrží 3 5 týdnů dle rychlosti odrůstání nehtů jsou pevné a jsou ideální např.

Bluesky gel polish 15ml tamno ljubičasti gel lak skoro crna boja.

Relate Post "Uv Gel Lak"