Uv Lampa Na Gelové Nehty

1280x1280 px

Uv Lampa Na Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Lampa Na Gelové Nehty

Profesionálna moderná uv lampa na gelové nehty a sušička so senzorom ktorú automaticky spustí prístroj po vložení ruky do lampy lcd displej kryt chrániací zrak časovač v rozsahu 5 600 s a 4 x 9 w žiaroviek. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Active uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36w 818a 1839 prístroje na modelovanie nechtov hodnotenie produktu.

Rating: 4.0

Sady na gelové nehty pro začátečníky. 1 x cd s detailným návodom a 350 timi vzormi zdobenia nechtov podrobnejší popis sady. Uv lampa na nechty 36 w so sušičkou modrá 867 1.

213 views
Detail Uv Lampa Na Gelové Nehty
Thursday 28th October 2021
Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem.

Uv lampa na gelové nehty. Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty. Uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36wprofesionálna uv lampa 36 w na nehty s časovačom na vytvrdzovanie gélu a gél laku. Odsávačky jsou vestavné nebo mohou sloužit jako operka na ruce. 4 žiarivková uv lampa výkon 36w 4 x 9 watt.

1 x cvičný prst.

Uv lampa na nehty většinou disponuje 4 5 zářivkami které zaručí kvalitní vytvrzení laku zářivky se však musí měnit častěji. 1 x nálepky na nechty. Momentálně nedostupné značka. Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma.

Zaručuje dlhú životnosť žiaroviek.

Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Uv lampy na nehty nabízíme v několika barvách a tvarech. Práci s nehty také usnadňuje odsávačka prachu. Uv lampa je levnější variantou.

Uv lampa na gelové nehty 36w.

1 x buničina 100ks. Uv lampa na gelové nehty je pro modeláž nehtů nepostradalená. Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty. Uv lampa na gelové nehty 36w senzor fialová skladem 2 ks značka.

1 x profesionálna 36w uv lampa s výsuvným dnom a s časovačom vrátane žiariviek.

Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit. 983 kč bez dph 1 190 kč kód.

3 x ozdoby na nechty mix.

Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů. 3 x ozdoby na nechty mix. 1 x profesionálna 36w uv lampa s výsuvným dnom a s časovačom vrátane žiariviek.

Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů.

Uv lampa na gelové nehty 36w. Zaručuje dlhú životnosť žiaroviek. 1 x cvičný prst. Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem.

Relate Post "Uv Lampa Na Gelové Nehty"